Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 ISO standart profil silindiri tasarlandı
Sertifika
Çin Achievers Automation Limited Sertifikalar
—— Bay Ari Wibowo - Alışveriş Adamı
—— Sayın Ahmed Raza - Operasyon Direktörü
—— Bay Khalid, proje yöneticisi.
Ben sohbet şimdi
Büyük resim :  Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 ISO standart profil silindiri tasarlandı
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Festo
Model numarası: DSBC-50-50-PPVA-N3
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Teslim süresi: Stokta var
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 100 adet
Detaylı ürün tanımı
Tip: Pnömatik silindir İşletme ilkesi: Tek veya çift oyunculuk
C Değeri: 4.49 l/sbar Sızdırmazlık malzemesi: NBR
Tel türü: Polimer lif Yastıklama Tipi: Ayarlanabilir
Koruma Seviyesi: IP54
Vurgulamak:
Festo ISO standart profil silindiri
Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 silindiri
Garantili Festo pnömatik silindir
Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 ISO standart profilli silindir tasarlandı
Açıklama:
Üretici: Festo
Ürün numarası. :DSBC-50-50-PPVA-N3
https://www.achievers-automation.comDaha fazla ürün
Festo DSBC-50-50-PPVA-N3, endüstriyel otomasyonda güvenilir doğrusal hareket için tasarlanmış hassas tasarımlı bir ISO standart profil silindiridir.50 mm piston çapı ve 50 mm vuruşlu, sıkıştırma, konumlandırma ve hafif malzeme işleme görevleri için sağlam bir güç çıkışı sağlar. ISO 15552 (ISO 6431, VDMA 24562) standartlarına uygun,Bu çift hareketli silindir, son pozisyon etkisini ve çalışma gürültüsünü en aza indirmek için her iki ucunda ayarlanabilir pnevmatik yastıkla donatılmıştır.Sağlam yapısı, sensöre hazır tasarımı ve çok yönlü montaj seçenekleri, otomotiv montaj hatlarından ambalaj makinelerine kadar çeşitli endüstriyel sistemlere sorunsuz entegrasyonu sağlar.
Ayrıntılar:
Marka ve Model Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 (Sıralama kodu: 3431378; Alternatif referans: 1366950)
Türü ISO Standart Profil Silindir, Çift Eylemli, Tek Piston Çubuğu
Temel Boyutlar - Piston çapı: 50 mm
- Yürük uzunluğu: 50 mm
- Yastık uzunluğu: 22 mm
Çalışma parametreleri - Çalışma basıncı aralığı: 0.4 bar (0.04 MPa) 12 bar (1.2 MPa)
- Çalışma ortamı: Sıkıştırılmış hava (ISO 8573-1: 2010 Sınıf 7:4:4)
- Montaj pozisyonu: İsteğe bağlı (herhangi bir yönelim)
Güç ve Hareket Verileri - Teorik Güç (Ön Yürük, 6 bar): 1178 N
- Hareketli Kütle (0 mm Hareket): 365 g
- Her 10 mm'lik darbeye ek hareketli kütle: 25 g
Mekanik Veriler - Toplam ürün ağırlığı: 1.48 kg (1480 g)
- Temel Ağırlık (0 mm Hız): 1190 g
- Piston çubuğu ipliği: M16 x 1.5 (Erkek)
- Ev malzemesi: Yüksek kaliteli alüminyum alaşımı (anodizasyon)
Bağlantılar ve Montaj - Pnömatik bağlantı: G 1/4
- Montaj Uyumluluğu: Festo'nun tüm montaj aksesuarları ile çalışır (kadın iplik üzerinden)
Performans ve Koruma - Korozyon Direnci: Orta derecede endüstriyel ortamlar için uygundur
- Çarpışma Enerjisi (Son Konumlar): Orta yük uygulamaları için optimize edilmiş
Sertifikalar ve Standartlar - Uyum: ISO 15552, ISO 6431, VDMA 24562, RoHS
- Ülke: Almanya
Konum Algılama - Sensör uyumluluğu: Yakınlık anahtarları
- Sensör Montajı: Bir profil tarafında entegre yuva
Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 ISO standart profil silindiri tasarlandı 0
Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 ISO standart profil silindiri tasarlandı 1
Marka
Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 ISO standart profil silindiri tasarlandı 2
Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 ISO standart profil silindiri tasarlandı 3
 Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 ISO standart profil silindiri tasarlandı 4
- Endress+Hauser Araçları-Allen Bradley PLC-YOKOGAWA Instruments- MTL Instruments-P+F Araçları
Aşağıda son 12 yılda kullandığımız en iyi markalar:
Üretim
Ürün
Bently Nevada
3500 titreşim izleme sistemi
3300 Yakınlık probları, sensörler ve dönüştürücü sistemleri
Allen Bradley
Endüstriyel Kontrol Ürünleri
Pepperl-Fuchs
Endüstriyel sensörler ve izole engeller
MTL Araçları
İzole Bir Bariyer
Endress+Hauser
Akış, Seviye, Sıvı Analiz Aracı
Yokogawa
DCS ve Alan Enstrümanları ve Süreç Analizçileri
TE
Dinamik ürünler
Georg Fischer
Boru sistemi
SMC
Kontroller, süreçler ve Endüstriyel ürünler
Hasta.
Lazer sensörü
FESTO
Pnömatik ve Elektrikli Otomasyon Ürünü
Rosemount
Analiz Ürünleri
ASCO
Solenoid Valflar
FIM
Sensörler ve Kontrolörler
SCHMERSAL
Güvenlik anahtarları ve güvenlik sistemleri
ABB
V18345 Valf konumlandırıcı
SIEMENS
PLC modülleri ve verici
Balıkçı
DLC3100 Dijital Seviye Denetleyici
Teledyne
Oksijen sensörü ve yakıt hücresi
DETCON
Gaz tespiti ürünleri
HONEYWELL
Anahtar ve İletici
VEGA
Seviye ölçüm ürünleri
AUMA
Elektrikli Aktüatörler ve Delek Kutuları
YASKAWA
Endüstriyel AC sürücüler
BECKHOFF
Denetleyiciler ve I/O Modülleri
BALLUFF
Doğrusal konum sensörleri
B&R
PLC modülü
Phoenix İletişim
Konut
Harting
Bağlantı Han
Daha fazla ürün ayrıntıları için lütfen web sitemizi ziyaret edin: www.achievers-automation.com
Başarılılar için Sık Sorulan Sorular
S: Ürünler orijinal OEM birimleri midir?
S: Nakliyeyi nasıl ayarlayacaksınız?
S: Malların garantisi nedir?
A: Bir yıllık garanti.
Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 ISO standart profil silindiri tasarlandı 5
Ratings & Review
Overall Rating
5.0
Based on 50 reviews for this supplier
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratings
5 stars
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 stars
0%