MEAN WELL RSP-2400-24 yüksek performanslı kapalı anahtarlamalı güç kaynağı
Sertifika
Çin Achievers Automation Limited Sertifikalar
—— Bay Ari Wibowo - Alışveriş Adamı
—— Sayın Ahmed Raza - Operasyon Direktörü
—— Bay Khalid, proje yöneticisi.
Ben sohbet şimdi
Büyük resim :  MEAN WELL RSP-2400-24 yüksek performanslı kapalı anahtarlamalı güç kaynağı
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: MEAN WELL
Sertifika: ATEX
Model numarası: RSP-2400-24
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: karton
Ödeme koşulları: T/T, Alipay, PayPal
Yetenek temini: Ayda 100 adet
Detaylı ürün tanımı
Yumuşatma Stratejisi: Düşük geçiş ve s eğrisi filtresi Giriş Gerilimi: 24V DC
Uygulama: Kimyasal ve enerji santralleri ölçüm uzunluğu: 50...7620 mm
Anahtarlama modu: Işık/Koyu Anahtarlama İşletim Sistemi: Windows Gömülü Standart 7
Versiyon: Anlık temas Gerçek Değer: pazarlıklı fiyat
Vurgulamak:
MEAN WELL RSP-2400-24 güç kaynağı
kapalı anahtarlamalı güç kaynağı 2400W
Beckhoff PLC uyumlu güç kaynağı
Ürün Detayları:
Üretici: MEAN WELL
Ürün No.: RSP-2400-24
https://www.achievers-automation.com      Daha Fazla Ürün
Açıklama:
The RSP-2400-24 from MEAN WELL (Meanwell), güvenilir, yüksek güçlü DC çıkışı talep eden endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış yüksek performanslı kapalı anahtarlamalı bir güç kaynağıdır. 24V DC'de 2400W maksimum güç ve 100A çıkış akımı sağlayan bu tek çıkışlı ünite, zorlu endüstriyel ortamlarda mükemmel olmak için enerji verimliliğini ( %91'e kadar), aktif güç faktörü düzeltmesini (PFC) ve sağlam koruma özelliklerini bir araya getirir. Kompakt 1U düşük profilli tasarımı, esnek kontrol fonksiyonları ve küresel güvenlik sertifikaları, onu fabrika otomasyonu, test ekipmanları ve yüksek güçlü endüstriyel sistemler için güvenilir bir çözüm haline getirir.
Detay:
Genel Ürün Tipi Kapalı Anahtarlamalı Güç Kaynağı
Seri RSP-2400
Çıkış Konfigürasyonu Tek Çıkış
Garanti 3 Yıl
Giriş AC Giriş Gerilim Aralığı 180 – 264 VAC
DC Giriş Gerilim Aralığı 254 – 370 VDC
Giriş Koruması Aktif Aşırı Akım Sınırlaması
Çıkış Nominal Çıkış Gerilimi 24 VDC
Maksimum Çıkış Akımı 100 A
Maksimum Çıkış Gücü 2400 W
Gerilim Ayar Aralığı Nominal Çıkış Geriliminin %20 – %110'u
Verimlilik %91'e Kadar
Performans ve Kontrol Güç Faktörü (PF) > 0.95 (Aktif PFC ile)
Akım Paylaşımı 3 Üniteye Kadar Destekler
Kontrol Fonksiyonları Uzaktan Açma/Kapama Kontrolü, Uzaktan Algılama
Yardımcı Çıkış 12V DC / 0.1A (uzaktan kontrol için)
Alarm Sinyalleri Röle Kontağı ve TTL Sinyali
Koruma Koruma Türleri Kısa Devre, Aşırı Yük, Aşırı Gerilim, Aşırı Sıcaklık, Fan Alarmı
Mekanik ve Termal Soğutma Yöntemi Hız Kontrollü Dahili DC Fan
Boyutlar (U x G x Y) 278 mm x 177.8 mm x 63.5 mm
Net Ağırlık Yaklaşık 3,3 kg
Montaj Kapalı Muhafaza (1U Düşük Profilli)
Çevresel Çalışma Sıcaklık Aralığı -30 °C ila +70 °C
Sertifikalar Güvenlik Standartları UL 60950-1, TÜV EN 60950-1
EMC Standartları EN 55022 Sınıf B, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-4 Serisi
MEAN WELL RSP-2400-24 yüksek performanslı kapalı anahtarlamalı güç kaynağı 0
MEAN WELL RSP-2400-24 yüksek performanslı kapalı anahtarlamalı güç kaynağı 1
Marka
MEAN WELL RSP-2400-24 yüksek performanslı kapalı anahtarlamalı güç kaynağı 2
"MEAN WELL" İngilizce sözlüğünden türetilmiştir
MEAN WELL RSP-2400-24 yüksek performanslı kapalı anahtarlamalı güç kaynağı 3
MEAN WELL RSP-2400-24 yüksek performanslı kapalı anahtarlamalı güç kaynağı 4
Geçtiğimiz 12 yılda ele aldığımız EN İYİ MARKALAR aşağıdadır:
Üretim
Ürünler
Bently Nevada
3500 Titreşim İzleme Sistemi
3300 Yakınlık Probları, Sensörler ve Transdüser Sistemleri
ALLEN BRADLEY
Endüstriyel Kontrol Ürünleri
Pepperl-Fuchs
Endüstriyel Sensörler ve İzole Bariyer
MTL Instruments
İzole Bariyer
Endress+Hauser
Akış, Seviye, Sıvı Analiz Cihazı
YOKOGAWA
DCS ve Saha Cihazları ve Proses Analizörleri
TE
Dinamik Ürünler
Georg Fischer
Boru Sistemi
SMC
kontroller, proses ve Endüstriyel ürünler
SICK
Lazer Sensör
FESTO
Pnömatik ve Elektrikli Otomasyon Ürünü
Rosemount
Analitik Ürünler
ASCO
Selenoid Vanalar
IFM
Sensörler ve Kontrol Cihazları
SCHMERSAL
Emniyet şalterleri ve Emniyet Sistemleri
ABB
V18345 Vana Konumlayıcı
SIEMENS
PLC modülleri ve Verici
FISHER
DLC3100 Dijital Seviye Kontrol Cihazı
TELEDYNE
Oksijen Sensörü ve Yakıt Hücresi
DETCON
Gaz Algılama Ürünleri
HONEYWELL
Şalterler ve Verici
VEGA
Seviye Ölçüm Ürünleri
AUMA
Elektrikli Aktüatörler ve Dişli Kutuları
YASKAWA
Endüstriyel AC Sürücüler
BECKHOFF
Kontrol Cihazları ve I/O Modülleri
BALLUFF
Doğrusal Konum Sensörleri
B&R
PLC Modülü
Phoenix Contact
Muhafaza
Harting
Konektör Han
Achievers SSS
S: Ürünler Orijinal OEM Üniteleri mi?
S: Gönderiyi nasıl ayarlayacaksınız?
S: Malların garantisi nedir?
C: Bir yıl Garanti.
S: En çok satan ürünler hangileri?
Ratings & Review
Overall Rating
5.0
Based on 50 reviews for this supplier
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratings
5 stars
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 stars
0%