Turck NI40U-CP40-VP4X2 İndüktif Blok Yakınlık Sensörü
Ürün ayrıntıları:
Üretici:Turck
Ürün numarası. :NI40U-CP40-VP4X2
https://www.achievers-automation.comDaha fazla ürün
Açıklama:
Ayrıntılar:
| Bulma aralığı | 40 mm |
| Vücut tarzı | Blok |
| Dijital Değiştirme Çıkış Tipi | PNP |
| Çıktı Fonksiyonu | NO+NC |
| Bağlantı Tipi | Vuruş terminal |
| Güçlendirme Voltajı | 10 → 65 V dc |
| IP derecelendirme | IP67 |
| Uzunluk | 40 mm |
| Montaj Tipi | Fırçalanmayan |
| Genişliği | 114 mm |
| Konut malzemeleri | Plastik |
| Maksimum DC Voltajı | 65V |